Moje projekty

Weekend w kajaku

Projekt serwisu o spływach kajakowych rzekami Polski

Weekend w kajaku to portal internetowy dla miłosników spędzania wolnego czasu w kajaku. W portalu opisane zostało ponad 100 rzek płynących na terenie kraju, a także dokładnie opisane zostały szlaki i trasy kajakowe prowadzące po rzekach, pojezierzach i jeziorach Polski.

Szczegółowo opisane trasy kajakowe wydane zostały w postaci ebooków, które można nabyć w portalu, a także dokładnie opracowane mapy szlaków kajakowych, poszczególnych regionów, całych rzek, pojezierzy, lasów, parków narodowych, parków krajobrazowych i inne również do nabycie w sklepie.

Weekend w kajaku oprócz tras kajakowych zawiera w sobie także dział porad dla kajakarzy, dział sprzętu i odzieży kajakarskiej, dział mówiący o organizowaniu dla siebie i znajomych spływów kajakowych, blog kajakarza, w którym opisywane sa najrózniejsze wyprawy kajakowe, etapy i problemy z nimi zwiazane oraz wiele innych, przydatnych informacji dotyczących zwiedzania, organizacji czasu, imrez i wydarzeń turystycznych.


Polskie szlaki turystyczne

Projekt serwisu o szlakach kajakowych w Polsce

Polskie szlaki turystyczne to portal turystyczny poświęcony szlakom kajakowym, rowerowym i pieszym w Polsce. Rozbicie na poszczególne województwa usprawnia wyszukiwanie i orientację w portalu. Portal jest obecnie przebudowywany.

W portalu szczegółowo opisane są poszczególne trasy wraz z regionem przez który prowadzą, miejscowościami, lokalnymi atrakcjami czy aktualnosciami. Z opisu dowiesz się jak zaplanować swoja wyprawę, gdzie spać, co jeść a przede wszystkim co zobaczyć.

Opisane szlaki prowadzą przez najpiękniejsze zakatki Polski zarówno w górach, na pojezierzach czy w głebi kraju. Portal bardzo bogato ilustrowany zdjęciami z tras, wypełniony poradami. W niektórych opisach znajdują się ceny, noclegów, posiłków aby na tej podstawie szybko i sprawnie mozna było opracować własną trasę.